Programator 1C
Abilităţi:
  • Deţineţi experienţă în domeniul programării 1C
  • Cunoaşteţi platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
  • Cunoaşteţi limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
  • Deţineţi experienţă în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilităţi:
  • Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
  • Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Întreprindere 8
  • Modificarea configuraţiei bazei 1C:Întreprindere 8
  • Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
  • Deţinerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
  • Prezenţa certificatelor 1C
  • Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:
  • Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
  • Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
  • Colegi profesionişti şi prietenoşi
  • Loc de parcare pentru maşină sau bicicletă lângă birou